رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
حفر چاه فاضلاب تهران

فهرست مطالب

حفر چاه تهرانسر

بهترین مؤسسه فنی خدمات فاضلابی غرب تهران حفر چاه تهرانسر می باشد . بهترین مؤسسه فاضلابی که بیش از نیم قرن در این زمینه تجربه کاری دارد . با مؤسسه حفر چاه تهرانسر دیگر نگران خطرات ریزش چاه و غیره نباشید با شرکت برادران جعفری با کمترین هزینه بهترین خدمات را برای شما عزیزان ایفا می کنیم .
شماره چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب و لوله بازکنی در تهرانسر : 09190596238

حفر چاه
حفر چاه تهرانسر

آشنایی با صفر تا 100 حفر چاه تهرانسر

شما به چند دلایل اصلی نیاز به حفر چاه دارید که این دلایل عبارت اند از :

 • ریزش چاه قبلی و نیاز به کندن چاه جدید داشته باشید تا جایگزین چاه قبلی باشد
 • ساختن منزل یا ساختمان جدید در منطقه بکر و نیاز به کندن چاه جهت جذب لجن و آب چاه فاضلاب
 • ناکافی بودن اندازه چاه و نیاز به اضافه کردن به متراژ چاه
 • احتمال ریزش چاه قبلی و پیشگیری از خطر ریزش اصلی

یک چاه را می توان با به وجود آمدن دلایل بالا حفر کرد یا به متراژ آن اضافه کرد . کندن یک چاه هم با برسی آب و هوا ، نوع خاک زمین و غیره در هر نوع آب هوایی حفر می شود .
شماره مرکز حفر چاه فاضلاب در تهرانسر را از ما دریافت نمایید .
توضیح در رابطه با هزینه حفر چاه فاضلاب در سعادت آباد

چاه فاضلاب
بهترین مؤسسه حفر چاه تهرانسر

بهترین تجهیزات حفر چاه تهرانسر

در این توضیحات اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات فاضلابی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد .

 • بالاور برقی برای بیرون کشیدن اصولی خاک و افراد از چاه به بیرون و جابه جایی مقنی از چاه به بیرون و از بیرون به چاه بدون خطر .
 • کلنگ ، کلنگ یکی از اصلی ترین وسایل کندن چاه برای میله و انباری به صورت جداگانه استفاده می شود . هر نوع کلنگی مخصوص به نوع کندن طراحی شده است برای مثال برای کندن میله چاه از کلنگ مخصوص استفاده می کنند و برای کندن انباری چاه از کلنگ مخصوص استفاده می کنند .
 • بیلچه یا بیل ، از بیلچه برای ریختن خاک به دبل مخصوص استفاده می کنند ، بیلچه دسته بسیار کوچکی دارد که در کندن میله کمک فراوانی می کند . بیل برای جابجایی و ریختن خاک در انباری ها استفاده می شود ، در انباری چاه بیلچه توانایی جابجایی خاک زیاد را ندارد و بهمین دلیل از بیل بزرگ برای ریختن خاک استفاده می کنند .
 • دژبور برقی برای کندن چاه هایی که نوع خاک آن ها سخت یا سنگی می باشند استفاده می شود .
 • دبل مخصوص میله و انباری چاه کمک برای بیرون کشیدن خاک ها از چاه می شود .

مؤسسه فنی حفر چاه تهرانسر از بهترین تجهیزات جهت کندن چاه استفاده می شود . تمامی تلاش ما در این است که تمامی خدمات را بدون خطر و ایجاد آسیب مالی و جانی به پایان برسانیم . حفر چاه در غرب تهران با بهترین مقنیان چاه کن حرفه ای به صورت شبانه روزی با بیمه خدماتی انجام می شود .

برای خدمات رسانی با مؤسسه فنی حفر چاه تهرانسر تماس بگیرید

09372546238
09190596238

حفر چاه در تهرانسر

مؤسسه فنی برادران جعفری یکی از باتجربه ترین شرکت های حفر چاهی در تهران و ایران می باشد که توانایی کندن هر نوع چاهی با هر متراژی در هر محدوده ای را دارد .
کندن چاه فاضلاب ، چاه آب ، چاه ارت ، چاه چاله آزمایش نوع خاک برای راه و طرابری ، چاه جذبی و غیره . در استان تهران بزرگ یکی از بیشترین درخواست های شرکت ما کندن چاه فاضلاب می باشد که تا به امروز این شرکت توانسته است بیش از 10 هزار چاه فاضلاب را در سراسر تهران بزرگ حفر کند .
کندن چاه فاضلاب با بهترین نفرات انجام می شود هر نوع چاهی را برای شما عزیزان در هر منطقه از ایران بزرگ توانایی کندن داریم با باتجربه ترین نفرات و تجهیزات .

خطرات اصلی در حفر چاه فاضلاب 

در کندن چاه فاضلاب هزاران خطر وجود دارد که اگر اصول اصلی را رعایت نکنند . باعث ریزش چاه یا انفجار چاه می شود . برای مثال بعضی از همکاران تازه وارد که تجربه ای در این زمینه ندارند توانایی تشخیص محل دقیق چاه را ندارند و باعث ایجاد خطر در آینده می شود .
برای مثال چاه فاضلاب را نباید در نزدیکی محدوده چاه فاضلاب قبلی حفر کرد حداقل فاصله با تا 5 متر از انبار چاه قبلی باشد . یا چاه فاضلاب را در نزدیکی زیربنا نباید حفر کرد که امکان ریزش و از بین بردن زیربنای ساختمان وجود دارد .
شماره مقنی چاه کن فوری و شبانه روزی تهرانسر : 09190596238

بهترین زمان برای کندن چاه فاضلاب در هنگامی است که سطح آب های زیر زمینی پایین برود .

مؤسسه فنی برادران جعفری
خدمات شرکتی فنی حفر چاه تهرانسر

قیمت حفر چاه در تهرانسر

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری بهترین و منصفانه ترین قیمت ها را برای خدمات فاضلابی مخصوصا خدمات حفر چاه تهرانسر در نظر گرفته است . در هر کجایه تهرانسر قرار دارید فقط با تماس با ما می توانید از تخفیفات خوب فاضلابی ما استفاده بکنید .

اگر بخواهیم قیمت کندن هر نوع چاهی را برای شما براورد بکنیم خیلی تولانی و خسته کننده می شود . به همین علل از مهمترین بخش های حفر چاه مورد نیاز در مناطق مسکونی را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد .

قیمت کندن حفر چاه فاضلاب در خاک رس . ماسه ، سنگ ، خاک جوش و غیره بسیار متفاوت می باشد . اکثر افرادی که در غرب تهران زندگی می کنند. معمولا خاک محدوده غرب از رس و ماسه می باشد. به همین دلیل هم کندن چاه آسان می باشد و هم قیمت آن پایین می شود . معمولا از مناطقی که خاک آن ها سفت یا سنگی می باشد جابجایی محل چاه می کنند. زیرا مکان های سنگی کشش بسیار پایینی دارند و آب فاضلاب را مکش نمی کنند .
دریافت قیمت دستمزد حفر چاه فاضلاب در تهرانسر با یک تماس : شماره چاه کن شرکت حفر چاه در تهرانسر  09190596238

مقررات ایمنی و حفاظتی در حفر چاه تهرانسر

در حفر هر نوع چاهی با هر اندازه ای چند قانون و مقررات مهمی وجود دارد که اگر آن  را رعایت نکنیم باعث بروز آمدن خطات جانی و مالی می شود .

 • افراد اعزامی برای ارائه خدمات از اکیپ مجرب و مجهز باشند
 • استفاده از نفراد در متراژ چاه شما تا حفر چاه تا 5 متری می توانید با دو بیرون کارکن و یک مغنی خدمات رسانی بکنید . بیش از 5 متر تا 50 متر از 8 کارکن و بالاتر از آن تا 15 کارکن جای در خدمات رسانی دارد .
 • استفاده از مقنیان و کارکنان ایرانی در خدمات حفر چاه تهرانسر
 • داشتن تهویه هوا برای چاه با متراژ بیش از 5 متر .در هر محدوده ای با هر نوع آب و هوایی
 • استفاده از نورپردازی مناسب در پایین چاه جهت حفر چاه صحیح و مناسب
 • استفاده اندازه و صحیح از مصالح در کول گذاری و طوقه چینی تا دچار ریزچ میله یا ریزش درب چاه نشویم .
 • اجتناب کردن از حفر چاه جدید در نزدیکی حفر چاه قدیمی ، زیرا باعث ایجاد خطرات فراوانی می شود .
شرکت آسمانی حفر چاه تهرانسر
حفر چاه تهرانسر به صورت شبانه روزی می باشد
اصلی ترین علل های حفر چاه فاضلاب جدید 
 • پر شدن پی در پی چاه و باعث صرف کردن هزینه اضافه و بیهوده
 • تمام شدن مکش چاه ، با به اتمام شدن مکش چاه آب را جذب نمی کند یا نیاز به حفر چاه جدیدی داریم یا نیاز به لایروبی چاه داریم .
 • افزایش تعداد ساکنان ساختمان و عدم کفایت اندازه چاه قبلی
 • خطر ریزش چاه در هنگام لایروبی چاه ، اگر چاه شما مکش و کشش آن به پایان برسد نیاز به لایروبی دارد در بعضی از مناطق نوع خاک و غیره اگر دستکاری بشود باعث ریزش چاه می شود .

مؤسسه فنی برادران جعفری با پشتکار و نیروهای مجرب کاری بهترین تجهیزات و نفرات. را برای خدمات رسانی به تمامی شما همشهریان عزیز تهرانی را دارد . در هر نقطه ای از تهران اگر قرار دارید و نیاز به خدمات فاضلابی شرکت فنی حفر چاه تهرانسر دارید با مؤسسه ما در هر منطقه تماس بگیرید . مؤسسه برادران جعفری برای ایفای خدمات فاضلابی به مانند لوله بازکنی. تخلیه چاه ، حفر چاه ، لایروبی چاه . تشخیص نشتی ، تعمیرات تجهیزات فاضلابی را دارد . برای ایفای هر نوع خدماتی با مؤسسه فنی خدماتی حفر چاه تهرانسر تماس بگیرید .
شماره تماس چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب در تهرانسر :

09372546238
09190596238

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

11 پاسخ

 1. سلام چاه منزل ما هر سه ماه یکبار پر میشه ما اخرش نفهمیدیم چگونه میتوتن لایروبی کرد تا به قول معروف چشمه ها باز شود واب در زیر زمین نفوذ کند
  تخلیه چاه میاد وبرمیگرده میگه ۱٠٠تومان رد کن بیاد.

 2. سلام چاه فاضلاب خونه من خاکش صابونی واب نشت نمیکنه ۲تا چاه ۵متری کنار هم هست ایا موادی هست که بریزیم داخل چاه ته نشین بشه زود زود پر نشه. ممنون

 3. سلام من تازه چاه کندم داخل باغ هست خاک وشن وسنگ های رود خونه ای قاطیه وخاکش احتمال جذب ابش ۵٠درصده هنوز که درب چاه بسته نشده باید چی بریزیم تا خاکش کفش ابکش کنه ماده ای رو پیشنهاد بدید خیلی ممنون میشم ازتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *