رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی در ولنجک

فهرست مطالب

تشخیص ترکیدگی لوله در ولنجک شبانه روزی

تشخیص ترکیدگی لوله در ولنجک شبانه روزی می باشد، شما در مواقع مشاهده نم، کپک زدگی دیوار، بالا رفتن ارقام کنتور در مواقع استفاده نکردن از آب مصرفی، بوی نامطلوب فاضلاب می توانید از خدمات تشخیص دقیق نشتی لوله در منطقه ولنجک تهران با شرکت برادران جعفری تجربه نمایید.

شرکت لوله کشی برادران جعفری در منطقه ولنجک شمال استان تهران تمامی خدمات تشخیص نشتی با دستگاه، تعمیر نشتی به صورت تضمینی، لوله بازکنی در ولنجک، لوله کشی آب و فاضلاب در ولنجک، خدمات رفع بوی نامطلوب فاضلاب از لوله کشی ساختمان با علم صنعتی و سایر خدمات را در منطقه ولنجک تهران انجام می دهند.

نگران نباشید شرکت تشخیص نشتی ولنجک 100 درصد تضمینی می باشد، تکنسین های این شرکت موظف هستند بعد از تعیین محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را مشخص نمایند تا بعد از کنده کاری و مشاهده نشتی هزینه را از مشتری دریافت نمایند.

🟡 شماره تماس تکنسین تشخیص نشتی در ولنجک؟ 09198806367
🟡 شماره تماس شرکت لوله کشی و تعمیر نشتی در ولنجک؟ 22981856
🟡 ساعت کاری خدمات رسانی تشخیص نشتی در ولنجک؟ شبانه روزی بدون تعطیلی به غیر از روز های جمعه
🟡 ضمانت شعبه لوله کشی ولنجک؟ دریافت هزینه بعد از مشخص شدن محل دقیق نشتی
تشخیص محل دقیق نشتی لوله
خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در ولنجک

تشخیص ترکیدگی لوله دقیق با دستگاه تصویری در ولنجک تهران

تشخیص ترکیدگی لوله به صورت کاملا دقیق با دستگاه های تصویری بدون کوچیک ترین اشتباه در منطقه ولنجک استان تهران انجام می شود.
امروزه متخصص های فراوانی در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله در سطح استان تهران برای خدمات رسانی به سراسر مناطق استان تهران مشغول هستند. توجه داشته باشید که هیچ شرکت یا نفر تشخیص کاری نمی تواند به صورت 100 درصد تضمینی بگوید که محل دقیق نشتی کجاست!!! اما شرکت لوله کشی برادران جعفری با استفاده از بروز ترین تجهیزات الکترونیکی در زمینه تشخیص حرارت و تشخص صدای آب برای تمامی لوله کشی های آب و فاضلاب به صورت 100 درصد تضمینی می دهند تا محل دقیق را پیدا نمایند.

🔴 آیا دستگاه تصویری اشتباهی در تشخیص دارد؟ بروز ترین دستگاه های تشخیص تصویری بدون کوچیک ترین اشتباه هستند
🔴 عمق تشخیص دستگاه تصویری بر دیوار و زمین چند متر است؟ عمق دیوار یا زمین را تا متراژ 2 متری تشخیص می دهند
🔴 چند دقیقه زمان نیاز است تا محل دقیق نشتی را پیدا کرد؟ با دستگاه تصویری برای تک نشتی یا چند نشتی کمتر از نیم ساعت برای برسی کل لوله کشی
بهترین دستگاه برای تشخیص نشتی لوله
تشخیص ترکیدگی لوله در ولنجک تهران با دستگاه تصویری

پیدا کردن محل نشتی لوله با دستگاه در ولنجک

آیا تا به امروز لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان زندگی یا محل کار شما نشتی داشته است؟ آیا می دانید نشانه های نشتی یا ترکیدگی لوله آب و فاضلاب کدام است؟ 
پیدا کردن محل دقیق نشتی لوله آب و فاضلاب را در ولنجک تهران به ما بسپارید، شرکت لوله کشی و خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در منطقه ولنجک تهران برای پیدا کردن محل نشتی یا تعمیر نشتی می تواند به شما در هر شرایطی کمک کند.
اگر می خواهید از نشتی یا ترکیدگی لوله های آب یا فاضلابی ساختمان خود جلوگیری کنید می توانید از مقالات شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در این زمینه استفاده فراوانی داشته باشید.

در بعضی از مواقع امکان دارد نشتی یا ترکیدگی لوله خود را در دیوار یا کف ساختمان با نشانه های {{ نم در دیوار، سقف یا کف ساختمان، کپک زدگی، چکه آب، ارقام کنتور، وجود قارچ یا جلبک روی دیوار، لکه زرد در دیوار یا سایر قسمت هایی که لوله کشی آب و فاضلاب انجام شده است، افت فشار ناگهانی آب و سایر موارد که در ادامه محتوا خواهیم پرداخت}}
متخصصین تشخیص کار برای تشخیص ترکیدگی در منطقه ولنجک تهران 24 ساعته در هفت روز هفته برای خدمات رسانی در اختیار شما هستند.

بهترین نتیجه بعد از تشخیص ترکیدگی لوله ولنجک
پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله با بهترین لوله کش در منطقه ولنجک تهران

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در ولنجک تهران چقدر می باشد؟

مهم: تخفیف شرکت برای تشخیص در ولنجک چقدر است؟  بدون تخفیف بدون کثر هزینه

حتما در بیشتر آگهی های خدماتی به مانند آگهی لوله بازکنی یا تشخیص ترکیدگی در مناطق شمال تهران مشاهده می کنید که نوشته شده است تخفیف 50 درصدی که کلا دروغ و برای کلاه گذاشتن بر سر مشتری است.
این شرکت برای اعلام خدمات تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله با دستگاه از نرخ دقیق و بروز قیمت های اتحادیه صنعتی استفاده می کند. 

توجه داشته باشید که چه مواردی در افزایش یا کاهش هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر می گذارد؟

 1. تعداد نشتی و ترکیدگی لوله در قسمت های مختلف ساختمان
 2. کندن محل ترکیدگی و ترمیم محل نشتی لوله
 3. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یا بدون استفاده از دستگاه
 4. سیستم لوله کشی ساختمان و عمق لوله کشی در دیوار
 5. و غیره

توجه داشته باشید شرکت لوله کشی و تشخیص کار در منطقه ولنجک تهران با هزینه مناسب نسبط به قیمت های رقبا واسطه کار می کند. اگر می خواهید از خود منطقه ولنجک برای تشخیص دقیق محل نشتی یا ترکیدگی لوله خود سرویسکار دریافت کنید با ما تماس بگیرید.

فوری ترین تکنسین تشخیص کار برای تشخیص نشتی
قیمت و هزینه اتحادیه تشخیص ترکیدگی لوله در ولنجک تهران

تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب یا فاضلاب در ولنجک تهران

آیا دستگاه های تشخیص ترکیدگی نشتی لوله کشی آب ساختمان برای تشخیص ترکیدگی لوله کشی فاضلاب ساختمان کارایی دارند؟

خیر، اصولا برای تشخیص ترکیدگی لوله آب از دستگاه های جداگانه ای استفاده می کنند و برای تشخیص لوله فاضلاب دستگاه جدا، توجه داشته باشید که لوله کشی فاضلاب از نوع جنس لوله کشی، نوع ورودی و خروجی از لوله کشی فاضلاب و دیگر موارد به متخصصین تشخیص ترکیدگی لوله اجازه نمی دهد که از دستگاه تشخیص نشتی لوله کشی آب برای لوله کشی فاضلاب استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که در بعضی از مواقع با نشانه های بوی بد فاضلاب، زردی پر رنگ در دیوار، گرفتگی لوله فاضلاب و دیگر موارد می توانید بفهمید که لوله کشی فاضلاب شما دچار مشکل نشتی یا ترکیدگی شده است.

مشکلات ترکیدگی لوله در حیاط یا ساختمان کدام است؟

ترکیدگی و نشتی لوله آب یا فاضلاب در حیاط و ساختمان باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری می شود که در ادامه محتوا به چند نمونه از مشکلات ترکیدگی لوله در محیط زندگی خواهیم پرداخت:

خطرات ترکیدگی لوله آب و فاضلاب:

 • خطر ریش کف حیاط یا پارکینگ ( چاه فاضلاب هر کجا باشد و لوله آب ساختمان از محیط آن عبور کند باعث آسیب و ریزش چاه خواهد شد و در گذر زمان کف حیاط یا پارکینگ به صورت کلی ریزش می کند)
 • آسیب به فونداسیون ساختمان
 • خطر ریزش دیواره های ساختمان
 • بالا رفتن ارقام مصرفی کنتور آب و هزینه های بسیار زیاد که حتی بعد از تعمیر نشتی شرکت آب فاضلاب منطقه هزینه پرداختی نسبط به پر مصرفی را بر نمی گرداند.
 • خطر ریزش سقف منزل 
 • بوی نامطلوب نشتی لوله فاضلاب باعث مریضی و آسیب به ریه های کودکان در میحط زندگی می شود
 • خیلی و خیلی دیگر از خطرات موجود است که با ترکیدگی و نشتی لوله آب یا فاضلاب به وجود می آید که همه شما از آن بی خبراید. سعی نمایید حداقل سالی یک بار برای تشخیص سالم یا ناسلم بودن لوله کشی آب و فاضلاب خود از خدمات تشخیص لوله کشی کلی ساختمان استفاده نمایید.
  اصولی ترین و آسان ترین راه برای تشخیص ترکیدگی لوله در ولنجک
  مشکلات نشتی و ترکیدگی لوله در ساختمان

سوالات مهم و مورد نیاز در تشخیص ترکیدگی لوله ولنجک تهران

چگونه می توان فهمید که یک لوله در حال ترکیدن یا نشتی است؟
غرغر کردن، هق هق، کوبیدن و کوبیدن صداهایی هستند که لوله های آب شما نباید ایجاد کنند. اگر لوله های شما به طور ناگهانی پر سر و صدا شده اند، دلیلی وجود دارد و این دلیل می تواند هشداری برای ترکیدن آنها باشد.
وقتی لوله در شرف ترکیدن است چه صدایی می دهد؟
اگر یک یا چند صدای بلند “ترک” را از دیواری در خانه می شنوید، این صدا می تواند نشان دهنده ترکیدن لوله ها باشد. وقتی آب یخ می زند، اندازه آن بزرگ می شود. در نتیجه، تکه‌های یخ در یک سیستم لوله‌کشی یخ زده گاهی به لوله فشار می‌آورد و جریان آب را مسدود می‌کند.
آیا لوله به طور تصادفی می ترکد؟
هنگامی که دما به حدود 0 درجه فارنهایت کاهش می یابد، آبی که از لوله های شما عبور می کند در واقع می تواند در جای خود یخ بزند. با یخ زدن و تجمع آب بیشتر در یک ناحیه از لوله، فشار بیشتری به آن ناحیه وارد می شود. وقتی فشار زیاد شد لوله می ترکد.
در صورت ترکیدن لوله در خانه چه باید کرد؟

ترکیدگی لوله باعث سیل آب به خانه شما می شود. منبع اصلی آب را پیدا کنید و آن را ببندید تا جریان آب متوقف شود و از آسیب بیشتر جلوگیری شود. شیرها را باز بگذارید تا لوله کاملا تخلیه شود و فشار باقیمانده کاهش یابد و تمام توالت ها را بشویید.

علت ترکیدن لوله های خانه چیست؟

نشتی دال یک اصطلاح صنعتی برای نشتی در لوله‌کشی خط آب زیر کف بتنی خانه است و می‌تواند در خانه‌ها و ساختمان‌ها در هر سنی رخ دهد. شکستگی لوله های آب زیر خانه شما می تواند صدمات جبران ناپذیری به فونداسیون وارد کند و 10 ها میلیون برای تعمیر هزینه کند.

9 نشانه نشت آب از زیر خانه

در حالی که نشت آب در زیر کف و دیواره های خانه به خوبی در پنهان ماندن از چشمان آموزش ندیده خوب است، دانستن اینکه چه چیزی را باید جستجو کنید و به طور منظم بررسی کنید، می تواند به شما کمک کند قبل از اینکه آسیب زیادی وارد کنند، از همه چیز مطلع شوید.

علائم اولیه و رایج نشت و ترکیدگی لوله عبارتند از:

 1. مناطق مرطوب از چمن در کنار دیوارهای بیرونی خانه
 2. لکه های مرطوب یا مرطوب فرش یا رطوبت در کف داخلی
 3. کپک یا کپک زیر فرش، قالیچه یا در پایه پرده ها
 4. بوی کپک در اتاق های خاص
 5. صدای جاری یا تند آب حتی زمانی که همه شیر های آب خاموش هستند (ممکن است برای شنیدن چنین نشتی مجبور شوید پایین بیایید و گوش خود را روی زمین بگذارید که نشان دهنده نشتی لوله های ورودی به خانه است)
 6. نقاط گرم روی زمین (بدون کفش یا جوراب در خط از سیستم آب گرم تا خروجی های مربوطه روی زمین راه بروید زیرا می تواند نشان دهنده نشتی در لوله آب گرم باشد)
 7. افزایش غیرقابل توضیح در قبض آب شما
 8. فشار کم آب
 9. افزایش رطوبت روی دیوارها زمانی که بارندگی قابل توجهی وجود نداشته باشد

اگر هیچ نشانه واضحی وجود ندارد، اما هنوز مشکوک هستید که لوله‌های آب شکسته یا نشتی در لوله کشی فاضلاب و آب شما در منطقه ولنجک وجود دارد، می‌توانید به سادگی تمام خروجی‌های آب (از جمله ماشین لباسشویی، ظرفشویی، توالت و شیر آب) را ببندید و سپس کنتور آب خود را بخوانید. معمولاً در مرز جلوی ملک شما قرار دارد).

بعد از 15 دقیقه عدم استفاده، بروید و دوباره کنتور را چک کنید. اگر تعداد افزایش یافته باشد، آب مصرف می شود و از لوله های شما نشت می کند، بنابراین آبی که استفاده نمی کنید را از دست می دهید (پرداخت می کنید)

نتیجه توضیحات

شرکت لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در منطقه ولنجک به غیر از خدمات بیان شده از دیگر خدمات هم نیز می تواند شما را پشتیبانه کند:

 1. لوله کشی در ولنجک تهران
 2. تعمیر نشتی لوله در منطقه ولنجک تهران
 3. تخلیه چاه فاضلاب در شمال تهران منطقه ولنجک
 4. حفر چاه فاضلاب در شمال تهران منطقه ولنجک
 5. رفع بوی بد فاضلاب و دیگر خدمات

شما برای دسترسی خدمات ساختمانی از لوله کشی تا سایر خدمات مدنظر در منطقه ولنجک تهران می توانید به شماره های پایین سایت برادران جعفری مراجعه نمایید.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *