رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
تخلیه-چاه-نیاوران

فهرست مطالب

تخلیه چاه نیاوران

تخلیه چاه نیاوران تهران را چه شرکتی پوشش می دهد؟

شرکت تخلیه چاه برادران جعفری در نیاوران تهران تنها شرکتی می باشد که به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی در هفت روز هفته ارائه خدمات می کند.
در منطقه نیاوران تهران برای تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه جذبی، تخلیه سپتینک، تخلیه کانال و جوب فاضلابی یا دیگر موارد چاه های جذبی را شرکت تکمیل و حرفه ای برادران جعفری انجام می دهد.

🟡 ساعت کاری خدمات فاضلابی در نیاوران: تخلیه چاه شبانه روزی بدون تعطیلی
🟡 شماره تماس با ماشین تخلیه چاه در نیاوران: 22981856

شما با ادامه مطالب صفحه تخلیه چاه در نیاوران با خدمات لوله بازکنی در نیاوران، حفر چاه فاضلاب در نیاوران، لایروبی چاه فاضلاب در نیاوران و هر خدماتی که متربط به تعمیر چاه فاضلاب باشد و لوله کشی فاضلابی باشد شرکت برادران جعفری به صورت تضمینی فقط در خود منطقه نیاوران تهران انجام می دهند.

تخلیه-چاه-در-نیاوران-تهران
تخلیه چاه فاضلاب در نیاوران تهران

تخلیه چاه فاضلاب در نیاوران

چه نوع چاه یا سپتینک هایی را ما می توانیم تخلیه کنیم و برای تخلیه هر یک از موارد بهترین گزینه کار چه دستگاه هایی و پمپ هایی می باشد؟

 1. تخلیه چاه فاضلاب دستشویی منزل
 2. تخلیه چاه فاضلاب مشترک ساختمان با انباری یا میله خالی
 3. تخلیه چاه فاضلاب جذبی فوری و ارزان در نیاوران تهران
 4. تخلیه کانال های فاضلابی طولانی در نیاوران
 5. تخلیه چاه های فاضلاب چند متری کوتاه

دستگاه ها و پمپ های تخلیه چاه فاضلاب بستگی به شرایط و متراژ چاه فاضلاب و مهمتر از همه هزینه ای که طرف مقابل که می خواهید چاه فاضلاب خود را تخلیه کند بستگی دارد. بایستی قبل از خالی کردن چاه فاضلاب هزینه های تک تک پمپ های تخلیه چاه را از مشاور یا کارشناس شرکت برادران جعفری دریافت نمایید تا بعدا در رابطه با قیمت دچار مشکل نشوید.

تخلیه-چاه-دستشویی-در-نیاوران
تخلیه چاه سرویس بهداشتی در نیاوران تهران

آدرس و تماس شماره شرکت تخلیه چاه در نیاوران

آدرس شرکت تخلیه چاه برادران جعفری در محله نیاوران در خیابان شفیعی کوچه آمنه پلاک 44 شمالی واقع در واحد اول با مدیریت برادران جعفری اداره می شود.
شماره تماس همراه شرکت 09198806367 و شماره تماس ثابت شرکت تخلیه چاه نیاوران 22981856 تهران می باشد. مشاوره با پشتیبانی این شرکت در زمینه لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه که در رابطه با قیمت و مدت زمان انجام کار می باشد رایگان صورت می گیرد.

برای دسترسی به قیمت و نوع کار لایروبی چاه فاضلاب با نیروی انسانی در سراسر مناطق شمال و شمال شرق تهران از لینک ارائه شده وارد توضیحات شوید تا بیشتر آشنایت داشته باشید.

تخلیه چاه فاضلاب به چه روشی مناسب تر است؟

کارشناسی که برای تخلیه چاه فاضلاب شما به محل سکونت یا محل کار شما ارسال می شود بایستی قبل از ارائه خدمات تشخیص دهد که با چه دستگاهی و در چه شرایطی با پمپ تخلیه چاه مکش آب را انجام دهد تا بدون خطر و کثیف کاری ارائه شود.
ما با کارشناسان حرفه ای شرکت تضمین می کنیم که چاه فاضلاب پر شده شما را تا آخرین قطره آب فاضلابی و لجن ها کف چاه فاضلاب را تراش داده و با پمپ مکنده لجنکش بیرون می کشیم تا چاه فاضلاب شما جون دوباره ای به خود بگیرید.

ما به اکثر مشتریان در اول کار آخر کار را توضیح می دهیم و ابلاغ می کنیم که با این پمپ چاه فاضلاب شما تخلیه شود چگونه نتیجه ای دارد و تک تک روش ها و هزینه های هر یک از روش ها را توضیح می دهیم.

بهترین-روش-تخلیه-چاه-در-نیاوران
اصولی ترین روش تخلیه چاه در نیاوران تهران

تخلیه و لایروبی سپتینک فاضلابی در نیاوران

چرا از سپتینک فاضلابی استفاده می کنند؟
در بعضی از مکان ها به دلیل سنگی بودن مکان و امکان حفر چاه فاضلاب نبودن از سپتینک های اتاقک مانند در پایین حیاط برای جذب آب فاضلابی استفاده می کنند. البته در بعضی دیگر مکان ها برای جلوگیری از مخلوط شدن لجن فاضلابی به آب فاضلابی در چاه از سپتینک استفاده می کنند و لجن فاضلابی را غربار کرده و فقط آب فاضلابی را به دورن چاه میریزد که در عمر چاه فاضلاب تاثیر بسیار زیادی دارد.

قیمت تخلیه سپتینک فاضلابی با چاه فاضلابی تفاوتی دارد؟
هزینه تخلیه و لایروبی سپتینک هیچ تفاوتی با چاه فاضلابی ندارد ولی فقط به جایه کنده کاری در سپتینک فاضلابی از روش شستشوی سپتینک برای رسوب تراشی و چربی تراشی در سپتینک فاضلابی انجام می شود.

برای تخلیه سپتینک فاضلابی در نیاوران با کدام شرکت تماس بگیریم بهتر است؟
شرکت برادران جعفری تنها شرکتی می باشد که به صورت مستقر در منطقه نیاوران تهران ارائه خدمات می کند، شما می توانید هم برای ساخت و تعمیر سپتینک، لایروبی و تخلیه سپتینک فاضلابی در نیاوران با ما شبانه روزی تماس بگیرید.

 09198806367

حفر چاه و ساخت سپتینک فاضلابی در نیاوران به صورت تضمینی و ایمنی

صفر تا 100 ساخت جای سپتینک، ساخت خود سپتینک فاضلابی به هر روشی و با هر مصالحی و تانکر هایی را در منطقه نیاوران تهران به بهترین اکیپ ساخت سپتینک بسپارید.
حفر جای سپتینک، لایروبی داخل سپتینک فاضلابی، نوسازی داخل سپتینک هر ساله و سایر خدمات فاضلابی تخلیه و غیره را در نیاوران تهران به ما بسپارید.

قیمت تخلیه چاه ماشینی در نیاوران چقدر است؟

اگر می خواهید در رابطه با هزینه های تخلیه چاه فاضلاب با تانکر یا با نیسان به صورت پمپی لجنکش، آبکش، ساکشن و غیره بیشتر بدانید یا با کارشناسان شرکت برادران جعفری تماس بگیرید تا شما را طبق مکان و متراژ چاه فاضلاب شما و نوع پمپ تخلیه چاه روشن نمایند.

متراژ شیلنگ خوری از کف چاه باعث افزایش یا کاهش هزینه تخلیه چاه و سرعت تخلیه چاه را بیشتر یا کمتر می کند. اگر متراژ فاصله ماشین تخلیه چاه تا کف چاه شما کمتر از 20 متر باشد ماشین 12 هزار لیتری با پمپ لجنکش یا آب کش در کمتر از 20 دقیقه کامل پر می شود.
اگر فاصله ماشین به کف چاه فاضلاب طولانی باشد هم هزینه زیاد می شود و هم مدت زمان تخلیه به دلیل شیلنگ خوری زیاد بالا می رود. اگر می خواهید بروز ترین خبر ها و قیمت های تخلیه چاه روز را همین الان بدون پرداخت هزینه دریافت کنید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بدون ماندن در پشت خت به تلفن شما پاسخ دهند.

44173983
22981856
66968120
77379673

دلایلی که چاه فاضلاب هرگز پر نمی شود؟

از هرگز پر نشدن چاه فاضلاب خود شک کنید و در اولین وقت درب چاه خود را باز کنید یا خودتان برسی کنید و یا از مقنی کارشناس برای برسی چاه فاضلاب به محل خود استعلام نمایید.
اگر چاه فاضلاب شما در 10 سال اخیر پر نشده است توجه داشته باشید که یا انباری شما ریزش کرده، یا آب فاضلابی از انباری به دیگر قسمت های ساختمان انشعاب ایجاد کرده که از یکی از دلایلی می باشد که چاه فاضلاب اصلا پر نمی شود و احتمال خطر وجود دارد.

دیگر دلایلی که چاه فاضلاب هرگز پر نمی شود:

 • انباری بسیار بزرگ به نسبط کاربری استفاده کم
 • مکش و جذب آب بسیار خوب خاک چاه به نسبط هر استفاده کننده ای
 • سوراخ شدن انباری به چاه همسایه یا وصل شدن ریشه ای به بافت زمین
 • ریزش انباری و بزرگ شدن متراژ انباری که بسیار خطر ناک می باشد

بهترین روش ها برای تشخیص پر شدن چاه فاضلاب در نیاوران

نشانه هایی که به استفاده کننده ابلاغ می کند که چاه فاضلاب نیاز به تخلیه دارد و پر شده است:

 • بالا زدن آب فاضلابی از کفشور پارکینگ
 • بالا زدن بوی بسیار نامطلوب در کفشور پارکینگ
 • خیس شدن کاشی های مستقر شده در درب چاه فاضلاب
 • انتشار حشرات و بیرون زدن حشرات فاضلابی به مانند سوسک از درب چاه یا کفشور پارکینگ
 • کم شدن قدرت جذب آب فاضلابی در لوله های رایزر اصلی در پارکینگ وغیره 

همیشه پیشگیری بهتر از درمان می باشد و سعی کنید قبل از پر شدن چاه که آسیب هایی به دیوار های چاه وارد می کند، باعث گرفتگی لوله های فاضلابی می شود و اگر دیر تر تخلیه شود دور میله چاه فاضلاب ریزش می کند و نیاز به تعمیر دارد.

انواع پمپ تخلیه چاه و کارایی ها

 1. پمپ تخلیه چاه آب کش ساده
 2. پمپ تخلیه چاه آب کش و لجنکش ارتفاع زن تا 40 متر
 3. پمپ تخلیه چاه از نوع مکنده لجن شکن و لجنکش بسیار قوی با قدرت برق سه فاز
 4. پمپ ساکشن جذبی با برق تک فاز

قیمت های هر نوع از پمپ های تخلیه چاه بسیار متفاوت می باشد، اگر می خواهید قیمت تخلیه چاه با هر نوع پمپ را دریافت نمایید با ما تماس بگیرید تا هزینه تخلیه چاه را خدمت شما ارائه نماییم.

نتیجه توضیحات

در کجای محله و منطقه نیاوران نیاز به تخلیه چاه یا تخلیه سپتینک و تانک فاضلابی دارید تا ما در کمترین زمان به نسبط اندازه چاه فاضلاب شما ماشین 6 هزار تا 20 هزار تایی را خدمت شما ارسال نماییم.
ما شبانه روزی فعلایت و می کنیم و به دلیل ترافیک شهری و ماشین بزرگ بودن رشته کاری ما بیشتر در ساعات شب و نیمه شب ارائه خدمات می کنیم تا با سرعت بسیار بالا و بدون اطلاف وقت تخلیه چاه انجام شود.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *