رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
تخلیه چاه تهران

فهرست مطالب

تخلیه چاه شبانه روزی تهران

مؤسسه خدماتی برادران جعفری آمادگی ارائه خدمات فاضلابی مخصوصا تخلیه چاه شبانه روزی تهران در سراسر مناطق تهران می باشد . در هر ساعتی از شبانه روز اگر نیاز به مشاوره و یا ارسال سرویسکار داشتید در هر منطقه ای می توانید با مؤسسه خدماتی برادران جعفری تماس بگیرید .

نظافت چاه های فاضلاب تهران

چاه در سیستم فاضلاب کشور مستقل می تواند انباشته ، فیلتر ، مشاهده ، دوار ، دیفرانسیل ، توزیع ، متر آب و غیره باشد. یک چاه ذخیره اغلب یک ظرف معمولی برای جمع آوری فاضلاب ، یعنی یک سپتیک تانک ذخیره نامیده می شود. سایر انواع چاه های ذکر شده در سازمان یک شبکه خارجی فاضلاب مستقل استفاده می شود که برای تصفیه کامل فاضلاب و حذف آب تصفیه شده طراحی شده است.

چاه های فاضلابی یکی از مورد نیاز ترین مواردی می باشد به مکان هایی که اجرای خدمات اگو شهری نشده است . ارائه خدمات تخلیه چاه شبانه روزی در تهران با مؤسسه خدماتی برادران جعفری انجام می شود .

دلیل تجمع خاک در چاه

چرا تمیز کردن دوره ای چاه ضروری است؟ عبور مداوم فاضلاب از چاه به ناچار منجر به رسوب برخی از آلاینده ها در مکانهایی می شود که سرعت جریان کاهش یافته یا موانعی وجود دارد. فاضلاب ها اغلب آلاینده های تصفیه نشده را حمل می کنند. به عنوان مثال ، هنگام شستن ظروف ، سورفکتانت ها چربی را تجزیه نمی کنند ، بلکه فقط آن را از ظرف می شویند. چربی سالها در سیستم فاضلاب تجمع می یابد.

روش های مختلفی برای تمیز کاری چاه های فاضلاب وجود دارد. آسان ترین روش بسته به نوع چاه و نوع آلودگی انتخاب می شود. همچنین ، انتخاب روش تمیز کردن تحت تأثیر عوامل دیگری است: پیچیدگی فنی روش ، هزینه آن و موادی که چاه از آن ساخته می شود . در حالت دوم ، توانایی مواد در برابر فشار بالا ، درجه حرارت بالا و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی در نظر گرفته می شود.

550 200 Ochistka kanaliz kolodtsev 05.png
تجمع آلاینده ها در چاه فاضلاب

فن آوری های نظافت چاه فاضلاب جهانی است و نه تنها برای سیستم های زهکشی حومه ، بلکه برای سیستم های شهری و صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. می توان بین پمپاژ فاضلاب از چاه و تمیز کاری چاه پمپاژ می شود از هم تمایز قائل بشود ، اما اغلب در موارد سخت گرفتگی چاه ، چندین روش به طور همزمان برای تضمین حداکثر تمیز کردن مخزن و بازگشت عملکردهای تکنولوژیکی استفاده می شود.

روشهای تمیز کردن چاههای فاضلاب

اجازه دهید روش های تمیز کردن چاه ها از آلودگی باقی مانده پس از پمپاژ تخلیه ها را ذکر کنیم.

1. پمپاژ فاضلابی چاه

متداول ترین روش برای پمپاژ زباله های خانگی از چاه یا سپتیک تانک ، تماس با کامیون فاضلاب است. لازم است اطمینان حاصل شود که یک ماشین نسبتاً بزرگ وارد سایت می شود ، زیرا طول شلنگ استاندارد فقط 10-15 متر است. اگر نزدیک شدن به چاه غیرممکن است و برنامه ریزی شده است که از شلنگ بیش از 25 متر استفاده شود ، سپس کامیون فاضلاب باید مجهز به پمپ خلاء قوی باشد. پمپاژ علاوه بر حذف فاضلاب خانگی ، برای تخلیه فاضلاب طوفان در دوره بارندگی شدید و ذوب برف در بهار استفاده می شود.

550 200 Ochistka kanaliz kolodtsev.png
دستگاه پمپ فاضلابی

روش تخلیه چاه سازگار با محیط زیست است و به شما امکان می دهد بتن ، پلاستیک و انواع دیگر چاه ها و مخازن ذخیره را تمیز کنید. اگر دقیقاً حجم چاه یا سپتیک تانک خود را می دانید ، می توانید حجم مخزن دستگاه فاضلاب را انتخاب کنید. اتومبیل های دارای شاسی سنگین از نوع بزرگ یا مخازن مشابه با حجم 10-12 متر مکعب. در تاسیسات فاضلابی تهران عمدتا در شاسی GAZ یا ZIL با حجم مخزن 4-6 متر مکعب استفاده می شود.

2. ایلوسوس

منسوخ ، یا بهتر بگویم نسخه اصلی تمیز کردن خلاء مدرن مخازن و چاه ها. یک پمپ تخلیه معمولی بر روی شاسی GAZ یا ZIL نصب شده است که از هر نظر از مدلهای خلاء با کارایی بالا پایین تر است. مزایای آن شامل هزینه کم خدمات است. این نوع برای پمپاژ حجم کمی از پساب های مایع مناسب است.

550 200 Ochistka kanaliz kolodtsev 03.png
تجهیزات جمع و جور برای تمیز کردن لوله ها و چاه ها

3. شستشوی هیدرودینامیکی

پس از پمپاژ فاضلاب از چاه ، لایه های خاک ، رسوبات و زباله ها همیشه بر روی دیوارها و سازه های داخلی و همچنین در لوله ها باقی می مانند. برای شستشوی چاه و لوله ها ، از ماشین لباسشویی کانال استفاده می شود که جریان آب را از طریق شلنگ با فشار بالا – حدود 16 مگاپاسکال بر متر ، یا حدود 16 اتمسفر منتقل می کند.

ظرفشویی فاضلاب روی شاسی KAMAZ دارای ظرفیت مخزن آب 10 متر مکعب است ، طول شیلنگ فشار قوی 100 متر است ، قطر لوله هایی که باید تمیز شوند از 100 میلی متر تا 1000 میلی متر است. برای تمیز کردن موفق چاه و لوله ها از هرگونه آلودگی ، دستگاه مجهز به مجموعه ای از نازل های شستشو است. بسته به قطر لوله ای که باید تمیز شود و میزان آلودگی ، نازل ها انتخاب می شوند.

550 200 Ochistka kanaliz kolodtsev 02.png
نازل شستشوی هیدرودینامیکی

واشرهای جمع و جور فاضلاب فشرده بر روی چرخ دستی های دو یا چهار چرخ برای کار در فضاهای محدود و داخل خانه وجود دارد. سر بالای آب خروجی ، طول زیاد و انعطاف پذیری شیلنگ های تغذیه اجازه می دهد تا از واشرها و دستگاه های فاضلاب برای تمیز کردن تقریباً همه سطوح و ظروف ناخوشایند استفاده کنید.

4. شستشوی شیمیایی

این روش را می توان یک شستشوی هیدرودینامیکی بهبود یافته در نظر گرفت – مواد شیمیایی قوی و سوزاننده به آب اضافه می شوند. هنگامی که لازم است نرم شده و رسوبات میعانات جامد بسیار قوی با منشاء مختلف ضروری باشد ، از معرفها استفاده می شود. به موازات آن ، ضد عفونی انجام می شود. عیب شستشوی شیمیایی هزینه نسبتاً بالای معرف ها است. اگر واکنشگرها حاوی ترکیبات شیمیایی نامطلوب برای زیست کره باشند ، انتخاب مکان برای دفع توده شستشو استفاده می شود.

5. شستشوی حرارتی

روش تمیز کردن مشابه روش هیدرودینامیکی است ، اما آب عرضه تا 100-160 درجه سانتیگراد گرم می شود. آب و بخار تولیدی با درجه حرارت بالا قادر به شستشو و حل کردن چربی های غیر قابل حذف و حل شدن هستند. آلودگی های متراکم حتی از روی کارهای روزمره شخصی ، مشخص می شوند که آب بسیار گرم می شود هرگونه آلودگی را بهتر از آب سرد پاک می کند.

550 200 Ochistka kanaliz kolodtsev 04.png
تجهیزات تمیز کاری پیچیده لوله ها و چاه ها

استفاده از یک روش یکپارچه که ترکیبی از مزایای شستشوی هیدرودینامیکی ، شیمیایی و حرارتی است ، در مبارزه با آلودگی میثر خواهد بود. اما باید مقاومت مصالح و اتصالات آب بندی بشود را در برابر چنین سیال تهاجمی با دمای بالا که تحت فشار بالا عرضه می شود ، در نظر گرفت. این امر به ویژه در مورد انواع پلاستیک ها و گزینه های مختلف خانگی برای چاه های ارائه می شود از حلقه های بتنی ، آجر و غیره صادق است.

نظافت منظم چاه های فاضلاب

چگونه می توان از وضعیت عملکرد پایدار سیستم جمع آوری و دفع زباله اطمینان حاصل کرد؟ توصیه های متخصصان یکسان است – تمیز کردن چاه های فاضلاب و سایر عناصر سیستم باید به طور منظم انجام شود. شستشو یک جزء مهم در کمک به کارکرد صاف تجهیزات تصفیه فاضلاب است.

اگر فقط در صورت انسداد با متخصصان تماس بگیرید ، به این ترتیب می توانید شبکه فاضلاب خارجی را غیرفعال کنید. تجهیزات فاضلاب ، که دائماً در لایه ای متراکم از خاک – مخصوصاً در قسمت زیرین چاه ارائه می شوند ، سریعتر فرسوده می شوند. تجزیه زباله های آلی به رشد عوامل بیماری زا و کپک کمک می کند. پس از کار با ماشین لباسشویی فاضلاب ، می توان یک چاه تمیز را با آلودگی های متراکم پر کرد که از سطح داخلی لوله هایی که مدت هاست تمیز نشده اند شسته شود ، و دوباره باید پمپاژ خلاء را فراخوانی کرد. بنابراین ، تمیز کردن چاه ها تقریباً همیشه همزمان با شستشوی لوله ها انجام می شود ، که با آن چاه ها به یک سیستم فاضلاب خارجی مشترک متصل می شوند. از واشرهای جمع و جور با نازل های کوچک می توان برای تمیز کردن لوله های فاضلاب خانگی در خانه استفاده کرد.

بستگی به نوع پساب ، حالت کارکرد و شرایط آب و هوایی ، چاه ها به طور منظم با دوره های 2-3 بار در سال تا 1 بار در 2 سال شستشو می شوند. علاوه بر تمیز کردن چاه ها ، شرکت های تخصصی می توانند قبل از شروع عملیات شستشوی سیستم فاضلاب جدید ، ضد عفونی ، غیرفعال سازی (محافظت از لوله های فلزی در برابر خوردگی داخلی) ، قلیایی سازی و سایر خدمات مرتبط با شستشو را به شما پیشنهاد دهند.

تخلیه چاه شبانه روزی تهران

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در نظر دارد برای راحتی خیال همشهریان عزیز خدمات تخلیه چاه تهران را به صورت شبانه روزی در این استان ارائه کند . اگر در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به تخلیه چاه فاضلاب داشتید می توانید با تخلیه چاه شبانه روزی تهران تماس بگیرید .

تخلیه چاه شبانه روزی تهران از بروز ترین تجهیزات و حرفه ای ترین تکنسین ها برای ارائه خدمات فاضلابی استفاده می کند .

نمونه خدمات تخله چاه شبانه روزی تهران

ارائه خدمات تخلیه چاه شبانه روزی تهران

لایروبی چاه فاضلاب و تخلیه چاه شبانه روزی تهران

حفر چاه فاضلاب تهران

حفر چاه آب تهران

لوله بازکنی تهران

تشخیص نشتی لوله فاضلاب

تخلیه چاه ارزان قیمت و شبانه روزی تهران

تخلیه چاه فوری و شبانه روزی تهران

حفر چاه دستی و دستگاهی تهران

تعمیر چاه ریزشی و دیگر خدمات فاضلابی

نتیجه توضیحات تخلیه چاه شبانه روزی تهران

مؤسسه خدماتی برادران جعفری آمادگی ارائه خدمات فاضلابی مخصوصا تخلیه چاه فاضلاب شبانه روزی تهران می باشد . آمادگی عقد قرارداد دولتی و شرکتی در هر منطقه ای می باشیم . در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با مؤسسه خدماتی تخلیه چاه شبانه روزی تهران تماس بگیرید .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *