رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
تخلیه-چاه-جذبی-در-شهرک-کوهسار-تهران

فهرست مطالب

خدمات تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران

تخلیه چاه یکی از خدماتی است که بعد از گذشت چند سال به آن نیاز پیدا می کنید. این نوع خدمات در هر محیط، منطقه و فضایی بسته به شرایط زمین، بافت خاک و… متفاوت است. از طرفی چنین خدماتی بسیار تخصصی است و هر فرد مبتدی و تازه کاری نمی تواند آن را به نحو احسنت انجام دهد.

تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران نیاز به تجهیزاتی نظیر تانکرها در طیف وسیعی از اندازه های مختلف دارد. این نوع خدمت رسانی به شهرک کوهسار تهران و نواحی اطراف آن انجام می شود.

تخلیه-چاه-در-شهرک-کوهسار-تهران
تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران

خدمات تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران چگونه انجام می شود؟

تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران به شکل کاملاً قانونی و با مجوزهای مرتبط انجام می شود. از این رو، بعد از لوله بازکنی تخلیه سپتیک تانک، چاهک یا تصفیه خانه فاضلاب، زباله ها به یک مرکز تصفیه دارای مجوز انتقال می یابند. تیم کارشناسان فاضلاب و تخلیه چاه، همواره بر روی راه حل های نوآورانه کار می کنند تا هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نشود.

سرویس دوره ای و بررسی وضعیت چاه

تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران بهتر است هر یک سال یک بار انجام شود. این مسئله می تواند از بروز مشکلات مختلف همچون نشست چاه، تشکیل رسوب و… جلوگیری کند. هر کدام از این مشکلات، می توانند هزینه های به مراتب بیشتری را به همراه داشته باشند.

تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران می تواند شما را از سایر مشکلات، وضعیت لوله ها، وضعیت چاه و… آگاه کند. بررسی این موارد به معنای مراقبت و نگهداری دوره ای چاه می باشد. فضاهای شهری با توجه به اینکه به شکل سالانه ساخت و ساز و فشار بسیاری را تحمل می کنند، ممکن است زمینه نشست یا انحراف مسیر چاه را به وجود آورند. این مسائل در ابتدا ساده به نظر می رسند اما بعد از گذشت مدتی، آسیب های خود را نشان خواهند داد.

در هنگام بهره مندی از خدمات تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران، فرقی نمی‌ کند ملک شما، چاه آجری داشته باشد یا سپتیک تانک فایبرگلاس. در هر صورت تیم تخلیه چاه خانگی، می‌ تواند تخلیه آن را با کمترین سروصدا، ایجاد مزاحمت یا بو انجام دهد.

تخلیه چاه در تمام ایام هفته

خدمات تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران در تمام ایام هفته و ساعات شبانه روز قابل دریافت است. این مرکز به شکل اضطراری انواع خدمات همچون برطرف کردن انسداد لوله، رفع شکستگی لوله، بررسی وضعیت چاه و… را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

خدمات تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران

تیم متخصص و با تجربه تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران به شما اطمینان می دهد که با استفاده از یکی از تانکرهای خلاء، مخزن شما به درستی تخلیه می شود. این تیم به معنای واقعی کلمه، تمام زباله ‌های انباشته شده و آب اضافی را می ‌کشد، و گودال یا سپتیک تانک شما را در وضعیت عالی قرار می‌ دهد.

تخلیه تخصصی چاه

تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران به شکل کاملاً تخصصی انجام می شود. انجام یک کار کامل و موثر در تخلیه مخزن فاضلاب شما کاری است که مهندسان تخلیه برای انجام آن آموزش دیده اند. گروه تخلیه چاه به تیم ها و مشتریان خود آموزش می دهد تا بدانند، تخلیه کامل سپتیک تانک، حذف مواد جامد در قسمت انتهایی چاه و… می تواند طول عمر چاه، سپتیک تانک یا تصفیه خانه شما را افزایش دهد و به کارکرد موثر آن کمک کند. با گذشت زمان، اگر جامدات حذف نشوند، فضای موجود برای انجام فرآیند جداسازی را کاهش می‌ دهند. در نهایت، این چربی ‌ها و مواد جامد، ناخواسته به زمین ‌های زهکشی وارد می شوند. این یک عامل مستقیم آلودگی است که می تواند به رودخانه ها و آب های زیر زمینی منتقل شود.

تجهیزات تخلیه چاه شهرک کوهسار تهران

مهندسان تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران، تجهیزات مورد نیاز برای حذف تمام فاضلاب از مخزن شما و همچنین شستشوی جت برای پاکسازی مواد جامد سخت شده در قسمت انتهایی چاه را دارند. این نوع تخلیه، طول عمر سیستم فاضلاب خانگی شما را به حداکثر می رساند. هدف تخلیه چاه به روش استاندارد و اصولی این است که بهره وری چاه شما را به حداکثر برساند.

تانکر، پمپ و مکنده از جمله تجهیزاتی هستند که برای تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران مورد استفاده قرار می گیرند. البته نیروی متخصص و کاربلد نیز بخش قابل توجهی از این نوع تجهیزات هستند.

خدمات-تخلیه-چاه-شهرک-کوهسار
تخلیه چاه شهرک کوهسار تهران

نشانه های پر شدن چاه

 • سینک‌ های خانه شما ممکن است به آرامی تخلیه شوند. همچنین شستشوی توالت‌ ها ممکن است بیشتر طول بکشد. حتی زمانی که سعی کرده ‌اید، گرفتگی فاضلاب را باز کنید.
 • بوی نامطبوع و بدی ممکن است در ناحیه سپتیک تانک، چاه یا تصفیه خانه فاضلاب شما منتشر شود.
 • علف ‌ها، گیاهان و گل ‌ها ممکن است در ناحیه اطراف سپتیک ‌تانک یا چاه شما در مقایسه با سایر قسمت ‌های باغ سریع ‌تر رشد کنند.
 • زمانی که نیاز به تخلیه چاه دارید، زمین های اطراف چاه یا سپتیک تانک خیس می شوند و بو می گیرند. البته این موضوع در هنگام سرریز شدن چاه دیده می شود. این بدان معنی است که سپتیک تانک یا چاه شما باید فوراً تخلیه شود، زیرا آسیب ناشی از خروج فاضلاب خام ممکن است هزینه بر باشد.

 

سیستم های تصفیه فاضلاب در مقیاس کوچک

اگر شما و همسایگانتان یک تصفیه خانه فاضلاب خانگی مشترک دارید، برای تعمیر و نگهداری مقرون به صرفه قطعات مکانیکی سیستم و لجن گیری سریع و موثر آن، باید حداقل سالی یکبار با تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران تماس بگیرید. این تیم دارای مجوز کامل از آژانس محیط زیست است و می تواند در مورد تعمیر و نگهداری سیستم های تصفیه فاضلاب و عملکرد بدون مشکل آن ها مشاوره دهد.  

خدمات برنامه ریزی شده برای تخلیه چاه شهرک کوهسار تهران

برای جلوگیری از خطر انسداد، سرریز و آسیب احتمالی به سیستم فاضلاب شما، یک سرویس تخلیه منظم برای چاه محیط منزل رزرو کنید. در این حالت، مخازن شما به خوبی مراقبت می شوند. در نتیجه هیچ گونه نگرانی در مورد آن ها وجود ندارد.

اگر سپتیک تانک شما نیاز به تخلیه دارد، حتماً این تخلیه را به شکل درست انجام دهید.

نکات مهم برای نگهداری سپتیک تانک

 • شما باید لجن را از تانک سپتیک خود به طور منظم حذف کنید – توصیه می کنیم هر شش ماه یکبار، این کار را انجام دهید.
 • توصیه می شود از وارد کردن محصولات پاک کننده بیولوژیکی به سپتیک تانک جلوگیری کنید. زیرا این کار در فرآیند تجزیه بیولوژیکی مخزن سپتیک تداخل ایجاد می کند.
 • هنگام استفاده از چاهک یا مخزن سپتیک، مهم است که فقط آب، فضولات و کاغذ توالت را در مخزن بریزید. چون محصولات بهداشتی، دستمال مرطوب، غذا و چربی باعث انسداد لوله ها می شوند.
تخلیه-چاه
تخلیه چاه

چند بار باید سپتیک تانک خود را خالی کنم؟

برای اینکه سیستم فاضلاب شما به درستی کار کند، سپتیک تانک شما باید هر 1 تا 2 سال، پمپاژ یا لجن زدایی شود. حفظ سپتیک تانک بسیار مهم است. عدم توجه به نگهداری و سرویس سپتیک تانک، کارایی آن را کاهش می دهد. در این حالت، تعمیرات بیشتری برای سپتیک تانک مورد نیاز است.

مراحل تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران

تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران در چندین مرحله انجام می شود. این نوع تخلیه برای ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی به کمک پمپ لجن کش انجام می شود. این پمپ ها از قدرت قابل توجهی برخوردار هستند و می توانند چاه را به شکل کامل و استاندارد تخلیه کنند.

در گام اول، تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران با تانکر لجن کش با حداکثر قدرت انجام می شود.

در گام دوم، بعد از اینکه تخلیه چاه به شکل کامل انجام شد، لایروبی چاه انجام می گیرد. لایروبی چاه بخشی از عملیات تخلیه چاه به حساب می آید. این مراحل به قدری اهمیت دارند که هیچ تخلیه چاهی بدون انجام آن کامل نیست. برای لایروبی چاه نیز از امکانات و تجهیزات مختلف کمک گرفته می شود. تخلیه چاه توسط مقنی های با تجربه، متخصص و حرفه ای انجام می شود. در واقع بخش قابل توجهی از مواد جامد، ضایعات و موانع مربوط به چاه در این مرحله حذف می شوند.

لایروبی چاه در شهرک کوهسار تهران

مرحله لایروبی به مراتب از تخلیه چاه مهم تر است. همان طور که می دانید محتویات هر چاهی از مواد جامد و مایع تشکیل شده است. بنابراین زمانی که آب و مایعات چاه تخلیه می شوند، نوبت به مواد جامد و ضایعات کف چاه می رسد. اگر مواد جامد کف چاه حذف نشوند، می توانند سرعت پر شدن چاه را افزایش دهند. همچنین باعث بروز مشکلاتی همچون نشست چاه یا نشتی چاه به نقاط دیگر شوند.

لایروبی چاه
لایروبی چاه

کف تراشی چاه در شهرک کوهسار تهران

در گام سوم تخلیه چاه شهرک کوهسار تهران، کف تراشی چاه انجام می شود. این کف تراشی برای تراشیدن کف چاه مدنظر قرار می گیرد. طوری که کف چاه را به خوبی تمیز می کند. برای این کار، حدود 30 تا 50 سانتی متر از خاک کف چاه برداشته می شود. این نوع برداشت، باعث می شود چاه مانند سال های گذشته همچنان به روند معمولی خود ادامه دهد. چنین فرآیندی برای باز شدن چشمه های مربوط به دفع آب مورد توجه می باشد. این چشمه ها توسط لجن و خاک پوشانده شده اند و نیاز به تعمیر و بازسازی دارند. برای کف تراشی چاه از ادواتی نظیر کلنگ مخصوص استفاده می شود.

یکی از مشکلاتی که معمولاً بعد از تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران ایجاد می شود، ریزش چاه است. در این حالت، مقنی به کمک یک سازه بتنی به نام کول، استحکام چاه را افزایش داده و مانع از ریزش آن می شود. ریزش چاه باعث پر شدن سریع تر چاه می شود. اگر چاه شما در حین تخلیه ضعیف شده باشد، نیاز به اجرای مرحله کول گذاری نیز پیدا می کند.

در گام آخر نیز عملیات نصب مجدد گلدانی و طوقه چینی چاه انجام می شود. این اقدامات، مقدمه بسته شدن چاه هستند.

اهمیت تخلیه چاه به کمک نیروی متخصص چیست؟

یک مقنی و نیروی متخصص برای تخلیه چاه، از روش های ایمن استفاده می کند. این افراد تجهیزات مناسبی به همراه دارند و نحوه استفاده از آن ها را برای انجام خدمات تخلیه فاضلاب، به درستی می دانند.

 1. خدمات تخلیه چاه در کوهسار تهران
  تخلیه چاه فاضلاب

  اثربخشی تخلیه فاضلاب

در مورد ابزارآلات، شرکت‌ های تخلیه فاضلاب، تجهیزات و روش‌ هایی را می‌ شناسند تا به سرعت و به طور موثر فاضلاب شما را پاکسازی کنند. اگر مشکل لوله‌کشی دارید، می‌توانید مطمئن باشید که آن‌ها به سرعت با آن برخورد خواهند کرد، بنابراین لازم نیست نگران گرفتار شدن فاضلاب یا مسائل مرتبط باشید.

 1. دانش

آن ها می دانند که باید به دنبال چه چیزی باشند و می توانند در هنگام تخلیه فاضلاب شما به هر مشکلی رسیدگی کنند. در نتیجه شما می توانید برای انجام امور مربوط به فاضلاب، به آن ها تکیه کنید.

 1. مقرون به صرفه

مشاغل حرفه ای زمان کمتری را برای اقدامات مختلف در نظر می گیرند. تخلیه چاه توسط نیروی متخصص نیز در حداقل زمان ممکن انجام می شود. این مسئله با هزینه مقرون به صرفه تخلیه فاضلاب، ارتباط مستقیم دارد. در نتیجه خدمات تخصصی مربوط به تخلیه فاضلاب، بسیار ایده آل و پرطرفدار هستند. این موضوع نشان می دهد که شما می توانید به سرعت و به طور موثر و بدون صرف هزینه زیاد، فاضلاب خود را تخلیه کنید.

 1. آرامش روانی

هنگامی که شما از متخصص تخلیه چاه در شهرک کوهسار تهران کمک می گیرید، می توانید مطمئن باشید که زهکشی شما در وضعیت عالی قرار دارد. همچنین می دانید کلیه اقدامات سریع، دقیق و بدون آسیب به چاه انجام می شود.

متاسفانه برخی از افراد، گرفتگی لوله و نیاز به تخلیه چاه را به خوبی درک نمی کنند و تشخیص نمی دهند. واقعیت امر این است که چاه پر شده بعد از گذشت چند ساعت، به حالت ته نشین نزدیک می شود. بنابراین در اولین استفاده از توالت، آب به داخل چاه تخلیه خواهد شد. این در حالی است که لوله مسدود شده بعد از گذشت چند ساعت نیز قادر به تخلیه آب و رفع سرریز مواد نیست. این نشانه می تواند مسیر شما را در انتخاب خدمات لوله بازکنی یا تخلیه چاه به خوبی روشن کند.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

3 پاسخ

 1. آب حمام منزل ما به کندی تخلیه میشه
  اگه کمی صبر کنیم آب از کفشور تخلیه میشه
  ولی باید چند دقیقه آب دوش رو ببندیم تا آبی که کف حمام هست تخلیه بشه
  بعد دوباره آب را باز کنیم چیزی که باعث تعجب من شده اینکه خونه رو تازه تحویل گرفتیم و قبل از ما هم کسی ساکن نبوده این کندی تخلیه آب حمام به چه چیزی میتونه مربوط باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *