رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس

فهرست مطالب

رفع گرفتگی و تخلیه چاه سپتیک

چاه سپتیک یا با نام دیگر آن چاه پساب، در صورت عدم وجود شبکه فاضلاب در مکانی، مخازن فاضلاب مخصوصی مطابق با شرایط بهداشتی ساخته می شود و به این مخازن، آبریز می گویند ، مؤسسه خدماتی رفع گرفتگی و تخلیه چاه سپتیک آمادگی ارائه خدمات شبانه روزی به سراسر مناطق تهران را دارد .

رفع گرفتگی و تخلیه چاه سپتیک

چاه های سپتیک چاه هایی هستند که به منظور ذخیره فاضلاب در مجاورت ساختمان، جایی که لوله های فاضلاب هنوز در آن قرار نگرفته اند، حفر می شوند. چاه های سپتیک به مرور زمان به دلیل انباشت زباله پر می شوند و باید تخلیه، تمیز و مناسب استفاده شوند. یکی از واضح ترین راه حل ها برای رفع گرفتگی چاه سپتیک،اتصال تاسیسات زیربنایی موجود به فاضلاب است . اما مطمئناً راه هایی برای تمیز کردن سپتیک تانک بدون پرداختن به فرآیندهای زیرساختی و بازسازی های طولانی مدت وجود دارد که برای شما دشوار خواهد بود.

گرفتگی حوضچه های قدیمی و کثیف باعث ایجاد بوی بد، ظاهری کثیف و محیطی ضد بهداشتی می شود. با تمام این منفی ها، کیفیت زندگی شما نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. باز کردن سپتیک تانک باید خیلی زود پس از انسداد انجام شود و توسط افراد متخصص انجام شود.

چاه های سپتیک در کجا استفاده می شود؟

می توان گفت مناطق کاربری آبگیرها، مناطق مسکونی شهری و روستایی، مکان های کم جمعیت و پر جمعیت، مکان های نزدیک به دریا. از آنجایی که در سازه هایی که اتصال فاضلاب ندارند، لوله های زهکشی وجود ندارد، پسماندها در چاله های فاضلاب باز انباشته می شوند.

هنگامی که فاضلاب در چاه کثیف فاضلاب به سطح سرریز می رسد، با انتشار بوی بسیار بد بر محیط زیست تأثیر منفی می گذارد. درخواست اولیه شما از شرکت رفع گرفتگی که برای فرآیند تمیز کردن چاه سپتیک درخواست کردید، درخواست خدمات رفع گرفتگی بدون خرابی با ربات است. این ربات ها منبع بسیار مفید و دقیقی از راه حل ها برای رفع گرفتگی چاه سپتیک هستند. در انسدادهای بزرگتر که ربات ها کافی نیستند، از کامیون خلاء استفاده می شود و راه حل قطعی برای انسداد ارائه می شود.

مشکل سرریز شدن چاه سپتیک را با کادر متخصص خود با روبات هایی که زهکش سپتیک را باز می کنند برطرف می کنیم.

هر چند وقت یک بار باید چاه های سپتیک را تخلیه کرد؟

اگر فکر می کنید و تعجب می کنید که چند بار باید سپتیک تانک را تخلیه کنم، پاسخ قطعی دشوار است. چاه های سپتیک با یکدیگر متفاوت هستند و برخی از آنها حجم بیشتری دارند، حتی اگر این چاه ها را برای مدت طولانی تمیز نکنید مشکلی پیش نمی آید. چاه های با حجم کمتر نیاز به تمیز کردن مکرر دارند. مطمئن ترین و آسان ترین راه حل برای این مشکل، اتصال فاضلاب به منطقه با چاه سپتیک است .

شرکت های پاکسازی چاه سپتیک

انجام فرآیند پاکسازی چاه سپتیک توسط شرکت های حرفه ای هم از نظر ضرورت و هم از نظر راه حل نهایی ضروری است. تهران رفع گرفتگی
یک شرکت باسابقه است که برای سال ها درمان کننده انسداد فاضلاب بوده است . در انواع مشکلات انسداد فاضلاب می توانید با شماره های مربوطه تماس بگیرید تا راه حلی برای شما ارائه دهیم. 09190596238

ما مشکلات انسدادی که در فاضلاب رخ می دهد را با کمک ابزار رباتیک خود باز می کنیم.

باز کردن منهول و تمیز کردن سپتیک فاضلابی

بسیاری از عواقب که بر زندگی تأثیر منفی می‌گذارند در انسداد فاضلاب و انسداد چوب رخ می‌دهد. در چنین مشکلاتی می توانید از خدمات افتتاح فاضلاب در تهران بهره مند شوید . به طور کلی، انسداد به دلیل استفاده نادرست تجربه می شود.

علل انسداد فاضلاب

 • پرتاب مواد خارجی به داخل توالت توسط کاربران خانگی یکی از مهم ترین مشکلات گرفتگی لوله های فاضلاب است.
 • تقصیر استادکارانی که خط فاضلاب را مسدود کرده اند نیز در پاسخ به این سوال که چرا فاضلاب ها گرفتگی دارند آمده است .
 • اجسام جامد که به داخل توالت پرتاب می شوند می توانند توالت را مسدود کنند. یا اگر به خط فاضلاب برسد در این مناطق مشکل ایجاد می کند.
 • اجسام جامد پرتاب شده در سینک می توانند باعث گرفتگی روغن های زائد ریخته شده در لوله های تخلیه شوند.
 • اختلاف سطح در لوله های تخلیه وجود دارد. به این ترتیب فاضلاب فاضلاب به راحتی به فاضلاب اصلی می رسد. اشتباهات محاسباتی انجام شده در این زمینه نیز ممکن است شما را با نیاز به تمیز کردن فاضلاب مواجه کند.
 • در فرآیند اضافه کردن لوله های فاضلاب توسط استادکاران ممکن است با ایجاد فاصله بین آنها در خط فاضلاب قرار بگیرند. این می تواند باعث احتقان شود. خدمات رفع گرفتگی و تخلیه چاه سپتیک سریع و موثر مورد نیاز است.
 • هنگامی که لوله های ساخته شده از بتن در زیر زمین شکسته می شوند، ممکن است تعمیرات نیز ضروری باشد. در این صورت می توانید از خدمات رفع انسداد تهران بهره مند شوید.
  تخلیه چاه نعمت آباد
  فنر زنی لوله فاضلاب

نحوه تشخیص انسداد در لوله فاضلاب

ازدحام بیشتر در ساختمان های قدیمی رخ می دهد. تجمع خاک می تواند در چاه های فاضلاب به مرور زمان رخ دهد. ممکن است ساکنان ساختمان پس از مدت ها فراموش کنند که خط فاضلاب کجاست. به همین دلیل ، ممکن است به خدمات رفع انسداد تهران نیاز داشته باشید. با دستگاه های با کیفیت برای تشخیص گرفتگی ساخته می شود.

یک فرستنده در انتهای دستگاه شیار وجود دارد. این فرستنده که در قوس قرار دارد، سیگنالی را به دستگاه روی زمین ارسال می کند. به این ترتیب قسمتی که گرفتگی در آن قرار دارد به وضوح مشخص می شود. دستگاه های دوربین با زمان انسداد باز و تولید بسیار کارآمد از نظر هر دو مطالعات اقتصادی است.

رفع گرفتگی کانال و تخلیه چاه سپتیک

باز کردن منهول، تمیز کردن سپتیک تانک
رفع گرفتگی منهول و کانال در تهران و تخلیه سپتیک فاضلابی

عملیات نظافت فاضلاب و باز کردن منهول با دستگاه های ویژه و تیم های متخصص انجام می شود . با کار با کیفیت، گرفتگی در مدت زمان کوتاهی رفع می شود. وقتی محل انسداد مشخص شد، کار برای باز کردن انسداد شروع می شود.

زیرساخت ساختمان ها بسیار مهم است. هنگامی که مواد خارجی به داخل زهکشی ریخته می شوند، انسداد ایجاد می شود. به خصوص تجمعات در فاضلاب می تواند باعث تجمع فاضلاب شود. ازدحام ممکن است با سرریز هزینه ها در آپارتمان های پایین رخ دهد. خدمات فاضلاب تهران در این منطقه کار خود را سریع و روان انجام می دهند. انسداد در مدت زمان کوتاهی برطرف می شود.

محل انسداد توسط دستگاه های دارای تصویربرداری دوربین تعیین می شود. کانال با دستگاه های دوربین بررسی می شود. علت انسداد مشخص می شود. دستگاه انتهای دستگاه ها با توجه به حجم، ساختار و نوع اجسام ایجاد کننده انسداد تغییر می کند. دستگاه انتهای دستگاه ربات انسداد را از این طریق پاک می کند.

مراحل زیر در فرآیند تخلیه فاضلاب در این زمینه دنبال می شود :

 • تمیز کردن کانال باید در فواصل منظم انجام شود.
 • قبل از شروع نظافت، چاه های منهول بررسی می شود. نگاه نکردن به سپتیک تانک و چاه چاه ها برای مدت طولانی مشکلات گرفتگی فاضلاب را آشکار می کند. خدمات رفع انسداد منهول را می توان در این منطقه درخواست کرد.
 • درب چاه چاه باز می شود. محل سپتیک تانک نیز توسط دستگاه های دوربین تعیین می شود.
 • داخل چاه تمیز می شود.

چرا باز کردن منهول مهم است

گرفتگی فاضلاب باعث گرفتگی لوله های تخلیه و برگشت آب فاضلاب می شود. این باعث ایجاد فضاهای زندگی ناسالم می شود. اجسام خارجی که به داخل توالت پرتاب می شوند، در لوله های فاضلاب انسداد ایجاد می کنند. خدمات رفع انسداد تهران و مکان یابی منهول با دوربین ، انسداد را بدون شکستن آن پیدا می کند. به این ترتیب هیچ هزینه اضافی تعمیر وجود ندارد. تیم ما یک لژیا را به صورت حرفه ای برای انواع شکایات انسداد باز می کند .

وقتی مشکل در انسداد منهول ساده باشد، با اتصال دستگاه مناسب به دستگاه ها مشکل حل می شود. اما زمانی که مشکل بزرگ است، تکنیک های مختلف وارد عمل می شوند. بسته به علت انسداد ، خدمات رفع انسداد تهران و باز کردن منهول ارائه می شود. پس از اتمام فرآیند، لوله ها برای بار دوم بررسی می شوند. به این ترتیب بررسی می شود که آیا مشکل حل شده است یا خیر

نحوه تخلیه کردن لوگار

به سازه هایی با جهت داخل یا خارج که در فواصل معینی برای آب های آلوده و زهکشی فاضلاب باز می شوند، منهول می گویند. این سازه‌ها که عموماً به‌صورت استوانه‌ای یا مستطیلی باز می‌شوند، بخش‌هایی هستند که در تحقیقات ضرورت بازشوی فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند. در زمان انسداد، مداخلاتی در این منطقه توسط تیم ها انجام می شود. منهول ها که سیستم های دودکشی هستند که برای رسیدن به زیرساخت های فاضلاب ساخته شده اند، باید در فواصل زمانی مشخص تمیز شوند. اگر نظافت دوره ای انجام نمی شود، چرا باید فاضلاب را باز کرد ؟

در کارهای نظافتی از وسایل الکترونیکی استفاده می شود. به این ترتیب می توان به استفاده سالم تری از خطوط فاضلاب دست یافت. تیم ما لاگارها را به صورت حرفه ای در تحقیقات شما باز می کند . این بدان معنی است که مشکلات ازدحام که تجربه می کنید خیلی سریع حل می شود.

استفاده ناخودآگاه از سینک و توالت در جامعه باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می شود. اگر کار تمیز کردن منهول به طور منظم انجام نشود، بوی بد شروع به انتشار می کند. انسداد و سرریز ممکن است رخ دهد. محیط های ناسالم ممکن است ایجاد شود. اگر بوها از منطقه خاصی می آید با عملیات رفع گرفتگی منهول می توان مشکل را فوراً حل کرد

رفع گرفتگی و تخلیه چاه سپتیک

به عبارت دیگر حوضچه ها مخازن فاضلابی هستند که مطابق با شرایط بهداشتی در مکان هایی که شبکه فاضلاب وجود ندارد ساخته می شوند. در صورت انسداد، انسداد همانند کارهای نظافت منهول باز می شود .

چاه های سپتیک مورد استفاده برای ذخیره سازی فاضلاب به مرور زمان پر می شوند. تخلیه کردن چاه سپتیک باید با تخلیه آن انجام شود. راه حل ایده آل برای این امر اتصال تاسیسات زیرساخت موجود به فاضلاب خواهد بود. با این حال، این فرآیندها ممکن است زمان زیادی طول بکشد. شما می توانید به جای کارهای بازسازی طولانی مدت، از کارهای تخلیه کردن چاه سپتیک ما پشتیبانی دریافت کنید

چاه های سپتیک برای چه مواردی استفاده می شود؟

چاله های سپتیک بیشتر در مناطق کم جمعیت، مناطق روستایی و مکان های نزدیک به دریا استفاده می شود . از آنجایی که لوله های تخلیه دارای اتصال فاضلاب نیستند، زباله ها در حوضچه ها جمع می شوند. هنگامی که فاضلاب چاه فاضلاب به سطح سرریز می رسد، بوی بدی متصاعد می کند. این بر محیط زیست تأثیر منفی می گذارد. سپتیک تانک ها باید در این قسمت تمیز شوند.

نتیجه توضیحات رفع گرفتگی و تخلیه چاه سپتیک

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در مناطق تهران با ارائه خدمات فاضلابی آمادگی رفع گرفتگی و تخلیه چاه سپتیک شبانه روزی در مناطق شما عزیزان می باشد . از نمونه خدمات شرکت شامل : تخلیه چاه فاضلابی تهران ، لایروبی چاه فاضلابی تهران ، رفع گرفتگی یا لوله بازکنی تهران ، حفر چاه تهران ، تشخیص نشتی لوله فاضلاب و دیگر خدمات فاضلابی می باشد که به صورت شبانه روزی ارائه می شود .: 09190596238

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *