رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
حفر چاه تضمینی

فهرست مطالب

حفر چاه فرمانیه

حفر چاه فاضلاب ، حفر چاه های مورد نیاز ساختمان به صورت تضمینی با مقنیان کارآمد به صورت شبانه روزی در فرمانیه ارائه می شود .
هم اکنون می توانید در رابطه با حفر چاه در کامرانیه هم مطالعه نمایید .

تماس با مؤسسه خدماتی چاه کنی در فرمانیه :

09372546238
09194104643

حفر چاه تضمینی ، حفر چاه ارزان ، حفر چاه شمال تهران فوری زیر قیمت همه ، حفر چاه فاضلاب ، لایروبی چاه فاضلاب ، تخلیه چاه فاضلاب در مجموعه خدماتی حفر چاه فرمانیه انجام می شود .

"<yoastmark

در رابطه با حفر چاه فرمانیه چه می دانید ؟

مؤسسه حفر چاه فرمانیه تنها مؤسسه خدمات فاضلابی در زمینه حفر چاه و لوله بازکنی می باشد که زیر نظر صنف خدمات تهران می باشد . در این مجموعه خدماتی هر نوع فعالیتی که مرتبط به فاضلاب مخصوصا چاه و لوله باشد را انجام می دهیم .

قیمت حفر چاه فرمانیه

حفر چاه فرمانیه با در نظر داشتن مراحل قانونی نسبط به قیمت های تایید شده از طرف اتحادیه این مجموعه طبق قیمت های بروز خدماتی کار می کند . قیمت حفر چاه فرمانیه بسیار ارزان و قانونی می باشد . حفر چاه فاضلاب در این مجموعه روزانه بیش از 3 حلقه چاه فاضلاب به دست سرویسکاران مؤسسه معتبر حفر چاه شمال تهران انجام می شود .

"<yoastmark

قیمت حفر چاه به چه مواردی بستگی دارد ؟

 • خاک زمین ( بستگی به نوع خاک دارد در بعضی از مکان ها خاک زمین سفت و سنگی می باشد در این زمین ها قیمت ها نسبط به زمین خاک ماسه ای بالاتر محسوب می شود .
 • جای حفر چاه ( امکان دارد شما محیطی را در نظر بگیرید که نتوانیم از تجهیزات مانند بالاور ، دژبور و غیره استفاده بکنیم . یا در مکانی باشد که هم از تجهیزات برقی بتوانیم به خوبی استفاده کنیم و هم مکانش خوب  باشد در این مکان ها قیمت های حفر چاه فرق می کند .
 • حفر چاه بکر یا حفر چاه کهنه ( اگر چاه را از صفر تا 100 خودمان انجام دهیم قیمتش پایین می شود . ولی در مواقعی که چاه کهنه باشد یا نیمه کاره باشد برای ادامه حفاری از قیمت بالاتری برای این خدمات  محسوب می شود .

و دیگر موارد کهه در حفر چاه آب یا حفر چاه فاضلاب تاثیر دارد

نمونه خدمات فاضلابی در حفر چاه فرمانیه

 • حفر چاه فاضلاب در فرمانیه
 • حفر چاه فاضلاب ارزان قیمت در فرمانیه
 • لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • لوله بازکنی شبانه روزی در فرمانیه
 • حفر چاه آب
 • حفر چاه ارت
 • لایروبی و تخلیه اگو فاضلابی
 • حفر چاه جذبی در فرمانیه
 • حفر چاه آب باران در فرمانیه
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • لایروبی چاه آب
 • حفر چاه آب تا هر متراژی
 • تشخیص دقیق محل آب برای حفر چاه آب با دستگاه
 • تخلیه چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه فاضلاب درفرمانیه
 • حفر چاه شمال تهران
 • حفر چاه تضمینی فرمانیه
 • لوله بازکنی فرمانیه
 • لوله بازکنی شبانه روزی فرمانیه
  لوله بازکنی چیذر
  لوله بازکنی سازمان برنامه
 • خدمات فاضلابی از صفر تا 100 هر خدماتی که در نظر بگیرید از لوله بازکنی گرفته تا حفر چاهو غیره را برای شما عزیزان انجام می دهیم .
فاضلاب
خدمات حفری چاه تضمینی با ارائه فاکتور

حفر چاه فاضلاب در فرمانیه

حفر چاه فاضلاب جدید ، حفر چاه فاضلاب تضمینی ، لایروبی چاه فاضلاب ، تراش چاه فاضلاب ، تخلیه چاه فاضلاب

چه علل های باعث حفر چاه فاضلاب می شود ؟

در ساختمان های نوساز که اگو شهری وجود ندارد یا خروجی لوله فاضلاب ها پایین تر می باشد . در منازل یا مکان های دیگر که تعداد استفاده کننده از چاه فاضلاب بالا برود. چاه فاضلاب توانایی جذب آب فاضلاب را نداشته باشد . در مکان هایی که چاه فاضلاب برای زمان گذشته باشد و توانایی جذب نداشته باشد و یا باید لایروبی انجام داد یا چاه جدیدی در همین مکان برای جذب فضولات حفر کرد .

چاه فاضلاب توسط بهترین مقنیان خدمات فاضلابی در فرمانیه انجام می شود .

حفر چاه آب در فرمانیه

حفر چاه آب با رعایت استاندارد های قانونی ، ارائه خدمات عمیق تا متراژ 130 متری . چاه کنی  دستی ، چاه کنی چاه آب دستگاهی ، چاه کن آب به شرط رسیدن به آب ، تشخیص متراژ آب به توسط کارشناسان حفر چاه فرمانیه . حفر چاه آب دوباره کاری یا داخل آب با دستگاه های پیشرفته و بی خطر

صفر تا 100 حفر چاه آب در فرمانیه

اگر می خواهید چاه آب حفر کنید تا در متراژ کم وارد آب بشود و آب دائمی داشته باشد با مجموعه خدماتی حفر چاه فرمانیه تماس بگیرید . ارائه خدمات مشاوره و بازدید از محل به صورت رایگان انجام می شود . استفاده از نیروی مجرب کاری در مجموعه خدماتی حفر چاه تهران برای حفرچاه استاندارد و به صرفه در سراسر تهران .

استفاده از تجهیزات استاندارد کاری بی خطر در حفر چاه فرمانیه ، حفر چاه فرمانیه با نیروی کاری ایرانی ، حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب با بیمه خدماتی تک تک کارکنان ، ارائه فاکتور و ضمانت برای حفر چاه آب در منطقه شما به صورت قانونی

"<yoastmark

حفر چاه فرمانیه با رضایت مشتری

تمامی کارکنان مؤسسه فنی برادران جعفری در سراسر تهران در این تلاش هستند که خدماتی را برای مشتری ارائه می کنند هم مشتری راضی باشد و هم وجدان کاری سرویسکار از خدماتی که ارائه داده است راضی باشد .

قیمت حفر چاه در فرمانیه قانونی و زیر نظر مؤسسه داخلی فاضلاب تهران می باشد . از پایین ترین قیمت برای حفر چاه فاضلاب یا حفر چاه آب برای مشتری ارائه می کنند . خدمات حفر چاه را به گونه ارائه می کنند که 100 درصد تضمینی و مورد تایید مشتری باشد . حفر چاه فاضلاب کاملا منظم و تمیز شما در مؤسسه خدماتی حفر چاه تهران با سرویسکارانی روبه رو می شوید که با خدمات فاضلابی کاملا آشنایی دارند و در کار فاضلابی تمیز و منظم هستند .

لایروبی چاه فاضلاب فرمانیه

چرا چاه فاضلاب نیاز به لایروبی دارد ؟

به طور معمول نسبط به اندازه چاه فاضلاب و تعداد ساکنین استفاده کننده از چاه فاضلاب در هر چند سال یک بار چاه نیاز به تخلیه دارد و اگر تعداد تخلیه چاه فاضلاب بالا رفت و بگونه ای شد که چاه شما به مانند تانکر عمل کرد یعنی زمان دقیق لایروبی چاه فاضلاب است یا باید چاه جدیدی حفر بکنید .

لایروبی چاه فاضلاب حساسیت بالایی دارد و باید توسط مقنیان حرفه ای لایروبی چاه فاضلاب انجام شود . تجهیزات خدمات لایروبی چاه باید مناسب و استاندارد باشد . استفاده از تجهیزات هواکش ، کلاه ایمنی ، تناب یدک ، آیفون خطر ، بالاور سریع و غیره در خدمات لایروبی ضروری می باشد . مؤسسه حفر چاه نعمت آباد از تمامی تجهیزات قانونی لایروبی چاه فاضلاب استفاده می کند . با مؤسسه برادران جعفری در هر منطقه از تهران نگران خدمات فاضلابی در زمینه های مختلف نباشید .

تخلیه چاه فاضلاب در فرمانیه

بیرون کشیدن نخاله های چاه فاضلاب در فرمانیه توسط بهترین نفرات باتجربه و تجهیزات تکمیل خدماتی انجام می شود .

تخلیه چاه فاضلاب به موقع چه مزیت هایی دارد ؟

با تخلیه چاه فاضلاب از بالا زدن بوی فاضلاب از لوله های فاضلاب ، از دهانه چاه فاضلاب و از به وجود آمدن حشرات داخل چاه فاضلاب جلوگیری بکنید . چاه فاضلاب خود را به موقع تخلیه کنید تا از خطرات ریزش چاه فاضلاب جلوگیری بکنید .

سرویسکاران مؤسسه حفر چاه فرمانیه بعد از خدمات تخلیه چاه به صورت کاملا رایگان برای برسی وضیعت چاه وارد چاه فاضلاب می شوند تا از سالم بودن دیواره های میله و انباری چاه اطمینان پیدا بکنند . لایروبی چاه فاضلاب با نفرات ایرانی دارای بیمه خدماتی انجام می شود .

حفر چاه جذبی فرمانیه

توضیح چاه جذبی : چاه جذبی برای جذب فضولات چا فاضلاب به صورت جداگانه با فاصله 5 تا 10 متری چاه فاضلاب حفر می شود . اندازه چاه جذبی به مانند منهول فاضلابی می باشد و وقتی نفرات ساکن ساختمان یا غیره از فاضلاب خود استفاده می کنند فضولات مورد استفاده شده داخل چاه جذبی می شود و آب چاه وارد چاه فاضلاب می شود .

این کار باعث بالا رفتن عمر چاه فاضلاب می شود . در مؤسسه فنی حفر چاه فرمانیه سرویسکاران هم چاه جذبی و هم چاه فاضلاب را به صورت قانونی حفر می کنند تا برای مشتری به صورت میانگین 10 سال اولیه را بدون دردسر و نیاز به تخلیه چاه کار بدهد .

مؤسسه فنی حفر چاه فرمانیه یکی از شرکت های باتجربه در زمینه خدمات فاضلابی می باشد .

"<yoastmark

حفر چاه با رعایت استاندارد خدماتی

در موقع چاه کنی چه استاندارد هایی را باید رعایت بکنیم ؟ برای جلوگیری از خطر ریزش در هنگام کار ، جلوگیری از خطر بعد از استفاده از چاه ، جذب خوب چاه فاضلاب در موقع استفاده ، جلوگیری از ریزش منطقه چاه و دیگر خدمات باید استاندارد هایی که از روی تجربه خدماتی در 50 سال خدماتی در این زمینه ارائه شده و قوانینی که توسط شرکت فاضلابی کشور ارائه می شود .

نمونه استاندارد هایی که در موقع چاه کنی فاضلاب و چاه کنی آب باید رعایت کرد : 

 • متراژ ارتفاء میله چاه فاضلاب نباید بیشتر از 35 متر باشد . احتمال فشار زمین برای ریزش چاه در نقاط پایی تر از 35 متر بیشتر وجود دارد .
 • قطر میله چاه فاضلاب نباید بیشتر از 80 cm باشد و قطر میله چاه آب نباید بیشتر از 130 cm باشد .
 • در موقع ارائه خدمات باید از تجهیزات استاندارد و ایمنی در هر صورتی استفاده کرد زیرا امکان خطر ریزش و انفجار در هر لحظه وجود دارد .
 • انباری چاه فاضلاب نباید داخل خاک ماسه و خاک رس انجام شود باعث ریزش در هین کار می شود .
 • فصل اصلی چاه فاضلاب در پاییز می باشد زیرا آب های زیر زمینی پایین می روند و باعث جذب آب از طریق خاک می شود .
چه دلیلی باعث ریزش چاه فاضلاب می شود ؟
 • حفر نامناسب چاه ، میله و انباری چاه را باید استاندارد حفر کرد تا از ریزش چاه جلوگیری کرد
 • فشار آب فاضلاب داخل چاه ، اگر چاه فاضلاب خود را در زمان طولانی تخلیه نکنید و چاه فاضلاب پر شده باشد . باعث فشار آب چاه به دیواره های و تنباری چاه می شود .
 • لایروبی کردن نامناسب چاه فاضلاب و زربه زدن به دیواره های میله چاه ، دیگر موارد که باعث ریزش چاه فاضلاب می شود .
کلام پایانی

خدمات حفر چاه فرمانیه به صورت شبانه روزی ارائه می شود . در هر ساعتی برای دریافت قیمت متراژ چاه فاضلاب یا آب ، یا قیمت لایروبی و دیگر خدمات چاه های فاضلابی با مؤسسه فنی حرفه ای فرمانیه در شمال تهران تماس بگیرید . 

09190596238
09372546238
09194104643
09920262447

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

37 پاسخ

 1. سلام و خسته نباشید
  ببخشید داداش توالت
  فرنگی ما خود به خود
  هم بالا میاره هم جیریم
  میبنده میشه بگید علت از
  چیه ما باید اونو تعویضش
  کنیم یا راه حلی هم داره؟؟؟

   1. ببینید منظورم اینه که لوله توالت فرنگی جیریم میبنده و فضولات ازش پایین نمیره مثلا کمی میره بعد خود به خود فضو لات میاد بالا شما فکر میکنیدعلتش چیه
    اگه بازم متوجه نشدید بگید زنگ بزنم

 2. سلام و خسته نباشید
  تقدیم شما برادران ذحمت
  کشم میکنم شرکت برادران
  جعفری با بهترین موسسه
  در کل این منطقه هستن

 3. سلام
  ما میخواستیم یه چاه بکنیم که
  حدودا بیست متر باشه برای
  ساختمان چند واحده می خواستم
  ببینم شما می تونید انجامش بدین
  اگه می تونین انجامش بدین چند
  روز طول میکشه اگه قبول میکنید
  زود تر به من خبر بدین چند روز
  طول میکشه چون این برای من
  خیلی مهمه و قیمتش هم بگید

 4. سلام جناب ما یه تخلیه چاه
  داشتیم می تونید انجامش
  بدین قیمتش چقدره مثلا باید
  متر کنید قیمتشو بگید یا
  چطوری؟؟؟؟؟؟
  خیلی واجبه لطفا زود جواب
  بدین فاضلاب از چاه زده
  بیرون
  خیلی ممنونم

 5. برادر سلام اون بالا داشتم اون چیز هایی که
  در مورد حفر چاه و تخلیه چاه نویشتین می خوندم
  نوشته بودید بستگی به خاک داره یعنی خاکش چجوری باشه
  ما یه حفر چاه داشتیم اینارم خوندم زیاد متوجه نشدم
  میشه یکم واضح تر تر بگید می دونم می خواهید بگید
  از این واضح تر ولی من چیزی متوجه نشدم میشه
  اینجا یه توضیح کوچولو بدبن
  خیلی خیلی ممنونم

  1. عزیز خاک چاهی که کنده میشه اگر شل باشه و با کلنگ معمولی بتونیم حفر چاه انجام بدیم قیمتش ارزون میشه ولی اگر خاکش سفت یا سنگی باشه باید از دستگاه و نفرات زیاد برای حفر چاه سخت استفاده کرد این عمل باعث میشه قیمت حفر چاه در منطقه شم ا به نسبط قانونی بالا حساب بشه

 6. سلام چاه توالت ما گاهی اوقات گاز خیلی سمی خارج میکنه که باعث حالت تهوع میشه ولی بعد از اب ریختن در چاه بو برطرف میشه احتمال داره برای شتر گلویی باشه؟

  1. نه عزیز ششتر گلویی اگر مشگل داشته باشه بوی نامطلوبو همیشگی بالا میزنه ولی امکان داره چاه فاضلابتون پر شده باشه

 7. با سلام خدمت پرسنل مجموعه برادران جعفری
  چاه ما در حیاط ما هستش یعنی چجوری بگم یه
  زیر زمین زدیم واونجا را چاه کردیم الان تقریبا
  پنج ماهینا میشه بعد هر روز کاشی های حیاط
  خیشه فقط دور و بر اون چاه اون یکیا اون
  جور نیستن میگم ممکنه که چاه پر شده باشه
  بعد به خاطر اون خیس باشن ؟؟
  درب فاضلاب هم بستس مانمی تونیم بازش کنیم
  شما چی فکر میکنید ممکنه که چاه پر شده باشه؟؟/

 8. سلام آقای جعفری خیلی
  ممنونم از مطالب مفید و
  کامل تون که اطلاعات کاملی
  به من دادن وقتی که داشتم
  می خوندم نوشته بودید قیمت
  حفر چاه به چه مواردی بستگی
  دارد برای ما سنگی هستش
  می تونید قیمت را بگید
  خیلی ممنونم

 9. سلام جناب خوبین می خواستم یه سوال بپرسم
  ما یه خونه داشتیم که الان به یک سال نزدیک
  میشه که از اونجا بیرون بعد همین امروز رفتیم دوباره اونجا
  همون یه سال پیش تازه تخلیه چاه کره بودم ولی امروز رفتم دیدم
  پره
  سوال من اینکه پر شدن بی دلیل چاه از چی می تونه باشه؟؟/
  یعنی مثلا چاه ریزش کرده یا از چیز دیگس/؟/

 10. سلام جناب یه سوال
  خیلی خیلی واجب داشتم
  چاهی که خالی شده باشه
  چجوری میتوان لایروبیش
  کنیم
  به این سوال من ممنون
  میشم فوری جواب بدین

  1. عزیز باید از مقنیان حرفه ای و شرکتی استفاده کنید که هم از نظر بیمه کامل باشند و هم از نظر خدماتی به مانند شرکت ما

 11. درود و خسته نباشید من بر شما
  برادر ذحمت کشم سه روز پیش
  ما یه حفر چاه داشتیم امدید
  انجامش دادید خیلی عالی بود
  باتشکر زرین هستم

 12. سلام جناب کارکنانتون همین الان کار را تمام
  کردن و چاه را به من تحویل دادن خیلی ممنونم
  هم از شما و هم از کار کنانتون

 13. ببینید منظورم اینه که لوله توالت فرنگی جیریم میبنده و فضولات ازش پایین نمیره مثلا کمی میره بعد خود به خود فضو لات میاد بالا شما فکر میکنیدعلتش چیه
  اگه بازم متوجه نشدید بگید زنگ بزنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *